• sekcja instrumentów smyczkowych, harfy i gitary:

skrzypce:

  1. Alimbajew Nurłan 
  2. Augustowska Marta 
  3. Dawtian Martiros 
  4. Drzazga Dariusz 
  5. Garbacz Agnieszka 
  6. Gąsior Lech 
  7. Gołębiewska-Kowalska Barbara 
  8. Kostrzewa Katarzyna 
  9. Kozub Natalia 
  10. Mazur Anna 
  11. Mrówczyńska Agata 
  12. Ostańska Marta 
  13. Popławska-Pojenta Anna 
  14. Stukaszina-Gąsior Irina 
  15. Witkowska-Piątek Anna
  16. Wojtaszek Andrzej 
  17. Miedzwiecka Agnieszka

altówka:

  1. Czerniawska Katarzyna 
  2. Szela Teresa 

wiolonczela:

  1. Karska Dorota 
  2. Komusiński Konrad 
  3. Kozub Mirosław 
  4. Krzemień Szymon

kontrabas:

  1. Waćkowski Dariusz 

gitara:

  1. Bronisz Marcin 
  2. Krzeszowiec Kamila 
  3. Kwaśniewski Tomasz 
  4. Niedoborek Jakub

harfa:

     1. Stunio Agnieszka

 

  • sekcja fortepianu i organów:

fortepian: 

  1. Bechta-Krzemińska Bożena 
  2. Bielski Tomasz 
  3. Buczyński Łukasz 
  4. Chilimoniuk Piotr 
  5. Gadaj Renata 
  6. Garwoliński Karol 
  7. Jeleniewski Tomasz 
  8. Kołodyńska-Pyda Renata 
  9. Korbut Dorota 
  10. Krzemińska-Sribniak Małgorzata 
  11. Księska-Falger Teresa 
  12. Lipiński Błażej 
  13. Łasko Dominika 
  14. Mikołajczyk Aleksandra 
  15. Połetek-Celińska Izabela
  16. Saran-Cetera Beata 
  17. Sawic-Miszczuk Kamila 
  18. Siedlaczek Grzegorz 
  19. Schulz-Brzyska Agnieszka 
  20. Skrzypińska Grażyna
  21. Tabor Bartłomiej 
  22. Turczyn Kamil 
  23. Wójtowicz Marzenna 
  24. Zezula Maria 
  25. Żaba Małgorzata 

organy:

  1. Kurczaba Sławomir

akordeon:

  1. Gadaj Jarosław 
  2. Śliwkiewicz-Cisak Elwira 

  • sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu:

klarnet:

  1. Figiel Artur 
  2. Sribniak Dariusz 

flet:

  1. Krzemińska Joanna 
  2. Szela Zbigniew 

obój:

  1. Nowicka Katarzyna

fagot:

  1. Moczulski Marek 

saksofon:

  1. Kapłon Andrzej 

trąbka:

  1. Pysz Filip

puzon:

  1. Pysz Mariusz 

waltornia:

  1. Trochimiuk Zbigniew 

perkusja:

  1. Augustowski Dominik 

  • sekcja teorii i zespołów muzycznych:
  1. Gumiela Mariusz – kształcenie słuchu, harmonia, zasady z elementami edycji nut
  2. Jankowska Krystyna – rytmika, kształcenie słuchu
  3. Jasińska Jadwiga – historia muzyki, literatura muzyczna, formy muzyczne
  4. Kaczyńska Agnieszka – rytmika, kształcenie słuchu
  5. Kajak Ewa – kształcenie słuchu, audycje muzyczne
  6. Lipińska - Borny Anna – kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut
  7. Łuciuk-Frigatti Paulina – kształcenie słuchu, harmonia
  8. Tokarczyk Piotr – historia muzyki, literatura muzyczna, formy muzyczne, audycje muzyczne
  9. Walasik Andrzej – historia muzyki, literatura muzyczna, formy muzyczne, harmonia
  10. Walczewska Aneta – kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, harmonia

  • orkiestra, zespół instrumentalny, chór:
  1. Kołodyńska-Pyda Renata – chór OSM I st.
  2. Krasowska Teresa – chór OSM II st., zespół instrumentalny OSM II st.
  3. Mrówczyńska Agata zespół instrumentalny OSM I st.
  4. Jarząb Dawid – orkiestra, zespół instrumentalny OSM I st., zespół instrumentalny OSM II st.